top of page

Hakkımızda

Gebze Botanik

Gebze Botanik

Gebze Botanik Peyzaj ve Mimarlık olarak bahçe sektöründe ticari faaliyet yürütmektedir.

 

Gerek konut gerekse kurumsal ölçekte bir çok proje ve uygulamaya imza atan deneyimli bir kadroya sahip olan firmamız; drenaj, otomatik sulama, aydınlatma, sert zemin uygulamaları, çimlendirme, bitki yetiştirilmesi ve ticareti, bitki ithalatı ve ihracatı işlerinin yanında peyzaj planlama ve tasarım, danışmanlık gibi hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda bahçeye dair bütün malzemelerin satışını ve kullanımını yapmaktadır.

 

Proje ve uygulama çalışmalarımız Gebze’de bulunan merkez ofisimizce yürütülmektedir. Bununla birlikte Kocaeli'de yer alan 600 m2 showroom,  20 dönümlük fidanlığımızda bitki üretimi ile yerli ve ithal saksılı bitki yetiştiriciliği ve Gebze'de bahçe marketimizle birlikte faaliyetleri sürdürülmektedir.

 

Firma  olarak amacımız gerçekleştirdiğimiz proje ve uygulamalar ile insanlara yoğun kent yaşamının stresini ve yorgunluğunu unutturacak mekanlar tasarlamaktır. Aynı zamanda bu mekanları müşterilerimiz kendileri tasarlamak isterlerse kullanılacak bütün malzemeleri tek bir yerde bulabilmelerini sağlamaktır.

 

Çalışma ölçeğimiz ne olursa olsun (konut bahçeleri, parklar, siteler, rekreasyon alanları, turizm yerleşkeleri,teraslar vb.) hedefimiz, toplumun ve bireylerin ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilecek doğal ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaktır. 

bottom of page